JA - O SOBIE


Od zawsze magnetyzowały mnie podróże. Również te morskie. Tak zrodził się pomysł, by dzielić się tą pasją w wyjątkowy, niecodzienny sposób. Kocham odkrywać nieodkryte, zaglądać do zakątków wyjątkowych, wzruszyć się prostotą i magią chwili. W tej różnorodności świata szukam innego spojrzenia na rzeczywistość i w nim szukam piękna.

Z wykształcenia jestem nauczycielem. Po ukończonych studiach podyplomowych na poznańskim UE również managerem biznesu. Byłem nim wiele lat w dużym koncernie, obecnie jestem managerem własnej firmy przemysłowej. Kolejne profesje i umiejętności dawały zajęcia jako ratownik, terapeuta masażem, nauczyciel tenisa, pływania, narciarstwa w tym i w innych krajach. Umiejętności wykorzystuję. Kraje wciąż zwiedzam. Śpiewała niegdyś gwiazda estrady minionego wieku, że po czterdziestce człowiek wie, na co stać go, na co nie. Ja wiem już czego chcę, podobnie wiem, czego nie chcę. Lubię obcować z ludźmi, inspirować się opowieściami, uczyć. Przyszedł czas, że moją miarą jest nie liczba doświadczonych lat lecz ilość wzruszających chwil, które pozostają.

DO TEGO ZAPRASZAM


DO TWOJEGO PORTOFINO


Podróże, które organizuję i proponuję są inne, prawdopodobnie nie znajdziesz podobnych. To nie są zwykłe morskie wyprawy. To czas, w którym zachęcam, by uchwycić, co często pomijalne. To miejsce, chwila, zapach, smak, dźwięk, inspirująca rozmowa. Czas, który zachęcam, by podarować sobie. Być może poczujesz łzy wzruszenia, być może łzy radości. Być może sam się zadziwisz, gdy bliżej siebie poznasz. Zapraszam do nienasyconej ciekawości życia, do życia w zdumieniu i zachwycie, z pełnym zaangażowaniem w chwilę obecną. To czego nie doświadczysz wydaje się nie istnieć. Zachęcam do doświadczania poprzez podróż. Ważne, by znaleźć tę Twoją harmonię. I własną do niej drogę. Swoje Portofino. Więc Sail to Portofino. Do Twojego Portofino.

PARTNERZY


współpracujemy

ZAUFALI NAM


opinie

„Greckie TangoYachting 2017 to element mojego przebudzenia…. To po pierwsze powrót do mocno ostatnio zaniedbanych pasji – żeglowania i „tangowania”, ale przede wszystkim to powrót do samej siebie. Do swej najgłębszej istoty. Zachwycająca, budząca wszystkie zmysły przyroda, łagodna aura, towarzystwo o podobnych upodobaniach, zdrowe i proste jedzenie a nade wszystko relacje pomiędzy Magdą i Leszkiem a resztą załogi sprawiły, Więcej...

Natalia
TangoYachting, Korfu czerwiec 2017

„Z wielką przyjemnością wracam myślą i sercem do wspólnie spędzonych chwil.
Rejs w wyjątkowy sposób wpisał się w moje życie, gdyż wsiadając na pokład zmagałam się z osobistym kryzysem i traumą. Żeglowanie, obcowanie z cudną naturą, uważność na siebie i innych, ogrom wrażliwości i empatii kierowanych do mnie przez wszystkich uczestników,
Więcej...

Magdalena – psychoterapeuta
TangoYachting, Malta, maj/czerwiec 2016.

„Ta wyprawa była dla mnie przejściem do innej czasoprzestrzeni, gdzie czas wolniej płynie, a w każdej sekundzie wszystkie zmysły są zaspokojone.
Grupa szybko scaliła się i była jednym ciałem, przeżywając wszystko wspólnie. Magda i Leszek, jak anioły na ziemi, otaczali nas swoimi skrzydłami, aby każdy czuł się bezpiecznie. Odpowiedzialny, opanowany i opiekuńczy Kapitan Leszek zawsze dbał o swoją załogę.
Więcej...

Mariola Śniegocka
TangoYachting, Malta maj/czerwiec 2016